25€ Odbierz
za darmo!
Bingo w kasynach

Bingo jest losową grą, w która możesz zagrać w niemalże każdym kasynie internetowym. W grze chodzi o zakrywanie wylosowanych liczb i zaznaczanie ich na otrzymanej planszy. Wygrywa się wtedy, kiedy zakryjesz sąsiadujących ze sobą kilka liczb. Takie plansze jakie daje euro kasyno przyjmują formę elektroniczną, lecz w rzeczywistości są one na papierze. Pierwszy gracz, któremu udało się zaznaczyć określone liczby jest zwycięzcą i musi krzyknąć Bingo !

Gra w bingo jest bardzo popularna w Australii, Wielkiej Brytanii oraz Nowej Zelandii. Różnią się one między sobą, jedynie wyglądem planszy oraz okrzykiem oznaczającym wygraną. W grze tej, bez znaczenia czy zagrasz w Australii, czy Wielkiej Brytanii otrzymasz planszę, jaka prezentuje siatkę prezentującą pewną kombinację liczb. Jeśli zaznaczysz określony wzór na planszy, wygrywasz. Plansze zawierają 25 kwadratów, które ułożone są w pięciu kolumnach po 5 rzędów.

Podczas gry osoba prowadząca grę losuje liczby podając ich wartość na głos, aby każdy mógł zaznaczyć ją na swojej planszy. Każda raz wylosowana kula, nie jest wrzucana do puli, ponieważ nie może być wylosowana w tej samej rozgrywce drugi raz. Osoba prowadząca losuje liczby dopóki jedna z osób nie krzyknie Bingo ! Wygrywa się wtedy, kiedy na planszy będzie zaznaczona jedna, dwie linie bądź cała plansza. Z reguły po zaznaczeniu przez gracza jednej linii zabawa jest kontynuowana do czasu, aż ktoś zaznaczy całą planszę. Z reguły zawodnicy mają po kilka plansz w jednej rozgrywce.

Zobacz także

  • Dobre kasyna on line
    Są ludzie, którzy mają przykre doświadczenia związane z hazardem. One raczej stronią od takich serwisów, ale ci, którym chociaż raz się poszczęściło, będą drążyć bez ...
  • Tagi: , , , , ,